1907’den Fenerbahçe yönetimine açık destek

Fenerbahçe'ye limit şoku! Fenerbahçe'ye limit şoku!
1907'den Fenerbahçe yönetimine açık destek

– HABER

1907 Fenerbahçe Derneği, Türkiye Futbol Federasyonu’nun (TFF) açıkladığı harcama limitlerine tepki gösterirken, yönetime destek verdi.

Dernekten yapılan açıklamada, karara çok sert tepki gösteren Fenerbahçe’nin alacağı her türlü kararın sonuna kadar destekleneceği kaydedildi.

Açıklama şöyle:

“Türkiye Futbol Federasyonu tarafından bugün açıklanan 2020/21 sezonu takım harcama limitleri, Fenerbahçemiz için gerçekçi ve uygulanabilirlikten çok uzakta olup, Kulübümüzün transfer yapmasını engellemeye çalışan düzenin, yeni sezonda da masa başı işlerine devam edeceğini açıkça göstermiştir.

1907 Fenerbahçe Derneği olarak, Fenerbahçe Spor Kulübü Yönetim Kurulu’nun bu durum karşısında alacağı her kararı sonuna kadar destekleyeceğimizi ve Kulübümüz Yönetim Kurulu’nun önereceği her seçeneğe koşulsuz destek vereceğimizi kamuoyunun bilgisine sunarız.

Türkiye’nin en büyük sivil toplum kuruluşu olan Büyük Fenerbahçe Camiası’nın, bu durum karşısında da bir kez daha kenetlenip, görülmemiş bir dayanışma örneği göstereceğinden şüphemiz yoktur. Saygılarımızla”

FENERBAHÇE’NİN AÇIKLAMASI İÇİN TIKLAYINIZ