Altay Teknik Direktörü Yücel İldiz: “İyi bir yoldayız”

Yücel İldiz "Haftalar ilerledikçe daha iyi olacağız" Yücel İldiz "Haftalar ilerledikçe daha iyi olacağız"
Altay Teknik Direktörü Yücel İldiz:

TFF 1. Lig ’in 5. haftasında Altay ’ın sahasında Adana Demirspor ’u 1-0 mağlup ettiği maçın ardından konuşan Altay Teknik Direktörü Yücel İldiz, iyi bir yolda olduklarını belirterek önemli bir maçı kazandıklarını söyledi.

TFF 1. Lig ’in 5. hafta maçında Altay, Adana Demirspor ’u ağırladı. Ev sahibi ekip 15. dakikada Paixao ’nun attığı golle mücadeleden 1-0 ’lık skorla galibiyetle ayrıldı. Maçın ardından düzenlenen basın toplantısında iki takımın teknik adamları mücadeleyi değerlendirdi.

Yücel İldiz: “İyi bir yoldayız”

Altay Teknik Direktörü Yücel İldiz, zor bir maç oynadıklarını söyleyerek, “Adana Demirspor çok ciddi yatırım yapmış bir takım. Sezon başından beri uygulamaya çalıştığımız bir oyun sistemi var. Oyun disiplinimizi de geliştirmeye çalışıyorduk. Son 2 haftada oyunumuz belirgin bir şekilde düzelmişti. Bu ligde iddialı olmak istiyorsanız bu maçlar kilometre taşı gibidir. Önümüzün açılması açısından kazanmamız gerekiyordu. Önemli bir müsabakayı döndük diye düşünüyorum ama ligin henüz başındayız. İyi bir yoldayız. 1 haftada oynayacağımız 3 maçın ilkini kazandık ama şimdi önümüzde 2 maç var. O maçlara en iyi şekilde hazırlanacağız” dedi