Jose Sosa’da son perde! Kontrat…

Jose Sosa'da son perde! Kontrat... Jose Sosa'da son perde! Kontrat...

Süper Lig’de şampiyonluk çabası veren Trabzonspor’da geleceği merak mevzusu olan Jose Sosa’da sıcak büyümeler yaşandı. Sosa, Trabzonspor’dan parçalayacak mı? Kontratı uzatılacak mı? Son büyümeler ve ayrıntılar haberde… 

Trabzonspor’un önerisini kabul etmiyordu…

Trabzonspor ’un lokomotif oyuncularından biri olan Sosa, uzun zamandır idarenin kendisine yaptığı öneriyi kabul etmiyordu. Bordo-Mavililer ’in, sezonluk 2.2 milyon euro fiyat ve 1+1 senelik teklifine dikkatsiz kalan Sosa ’nın menajeri bir cinsli gelip, Karadeniz takımıyla masaya oturmadı.

Sosa, imza atmaya hazır

Ancak; korona virüs salgınının futbol piyasasındaki maliyetleri negatif etkilemesi sebebiyle rüzgar tersine döndü. Arjantinli oyuncu ve menajerinin şimdi Karadeniz takımının önerisini kabul edip, imza atmaya hazırlandığı bildirildi.

Sosa, ailesini ikna etmeye çalışıyor

Sosa, ailesini ikna etmeye çalışıyor

Akşam’da yer alan habere göre; Pereira ile imza atılan 1 senelik uyuşmanın ardından Sosa ’nın da ekipte kalmak için ailesini ikna etmeye çalışıyor.

Sosa’nın eşi ülkesine dönmek istiyor

Arjantinli oyuncunun eşi, ülkesine dönmek ve çocuklarını kendi kültürüne uygun biçimde yetiştirmek gayesinde.

Sosa bu sezon kaç gol attı?

Trabzonspor ’da özellikle bu sezon çok galibiyetli bir performans ortaya koyan Sosa, 24 maçta 6 gol ve 6 asistlik performansla ekibin skor eforuna büyük katkıda bulundu.

Taraftarlar da Sosa’nın kalmasını istiyor

Taraftarlar da Sosa'nın kalmasını istiyor

Sosa yalnızca istatistikleriyle değil, sahadaki hırsı, çabası ve tribüne verdiği enerjiyle de taraftarın kalmasını istediği oyuncular arasında.