Türk ekiplerinin transfer favorisi Nuri sakatlandı!

Türk ekiplerinin transfer favorisi Nuri sakatlandı! Türk ekiplerinin transfer favorisi Nuri sakatlandı!

EMRAH KARALİNÇ/

Almanya Ligi Bundesliga ekiplerinden Werder Bremen’de forma giyen Nuri Şahin bir sakatlık yaşadı. Nuri Şahin, sezonun geri kalanında oynayabilecek mi? Ne kadar zaman sahalardan uzak kalacak? Son büyümeler haberimizde…

Nuri Şahin sakatlık yaşadı

Nuri Şahin, ekibi Werder Bremen’in ligde oynadığı son 3 lig maçında kumpaslı olarak kadroda dahi yer alamadı. Kulübün aktardığı bilgilye göre; deneyimli futbolcu, sakatlık geçirdi ve bugünkü idmana da katılamadı.

Nuri Şahin’in gidişatı Salı günü belirli olacak

Werder’de daha evvel tesirli maçlar da oynayan Nuri’nin kalçasındaki yaralanma nedeniyle idmanda yer alamadığı ve sahalardan ne kadar zaman uzak kalacağının ise Salı günü yapılacak muayeneler sonrasında netleşeceği bilindi.

Türk ekiplerinin transfer favorisi

Türk takımlarının transfer gözdesi

Transferde ismi Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş ile anılan Nuri Şahin’in kontratı sezon sonu haysiyetiyle son bulacak.

Almanya’dan da Nuri’ye alaka gösterenler var

Kariyerinde Dortmund, Feyenoord, Real Madrid ve Liverpool gibi ekiplerde forma giyen Nuri Şahin’e Bundesliga’dan da bazı ekiplerin alaka gösterdiği bilindi.

Ömer Toprak’ta son gidişat

Öte yandan Alman medyasında çıkan haberlere göre; Ömer Toprak’ın sakatlığının sürdüğü ve Sebastian Langkamp’ın ulusal futbolcunun boşluğunu doldurduğu belirtild

Werder’de bir hayli ayrılık olabilir

Werder'de birçok ayrılık olabilir

Ligde 28 maçta 25 puan toplayan ve 17. sırada yer alan Werder Bremen, ligden düşerse bir hayli yıldız ile yollarını ayıracak. Werder mali açıdan da bazı tertip etmeler yapılacağına söylemişti.